درباره ما

لوازم جانبی موبایل داتیسمارت

فروشگاه اینترنتی داتیسمارت به عنوان وارد کننده زمینه لوازم جانبی موبایل با هدف حذف واسطه ها و در دسترس قرار دادن محصولات لوازم جانبی موبایل برای همه اقشار تآسیس گردیده و در بدو تأسیس خود اقدام به فروش محصولات خود به دو دسته همکاران و مشتریان نموده است. در همین راستا همکاران محترم می توانند با ثبت نام و ارسال مدارک همکاری خرید خود را به صورت همکاری ثبت نموده و از مزایای همکاری با داتیسمارت بهره مند گردند.

داتیسمارت با وارد کردن محصولات خود به صورت مستقیم و عرضه آن به مشتریان خود (اعم از همکاران و مشتریان عادی) سهم بسزایی در کاهش قیمت ها داشته است.

همچنین بر اساس سیاست مشتری مداری محصولات در داتیسمارت دارای گارانتی تعویض هستند. لذا کاربران گرامی می توانند با خاطری آسوده اقدام به خرید نمایند.

 

 

خدمات متفاوت داتیسمارت:

 

  • فروش همکاران:

فروشگاه داتیسمارت برای همکاران در حوزه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر قیمت های همکاری را لحاظ کرده است.لذا همکاران میتوانند با ارسال مدارک همکاری از این خدمات استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه همکاری و مزایای آن این مطلب را مطالعه فرمائید.

 

 

  • خرید مستقیم از چین

خرید مستقیم از چین خدمتی دیگر از داتیسمارت برای همکاران است تا همکاران بتوانند با قیمتی شگفت انگیز و حاشیه سود فوق العاده اقدام به خرید لوازم جانبی موبایل کنند.

 

 

 

  • نمایندگی ها

فروشگاه اینترنتی داتیسمارت در سال 1395 توانست نمایندگی پخش محصولات ADATA و شرکت آونگ را اخذ کند و محصولات این برند را با قیمت های استثنایی و شگفت انگیز به مشتریان عرضه کند.