آشنایی با سیستم همکاری در فروش داتیسمارت

تعریف همکاری در فروش

داتیسمارت در راستای تکریم مشتریان و مخاطبان خود، سیستم کارآمد همکاری در فروش را راه اندازی کرده است. بدین نحو که به هر عضو داتیسمارت بصورت خودکار یک لینک اختصاصی تعلق میگیرد و کاربر میتواند با انتشار آن لینک اختصاصی در شبکه های اجتماعی و یا ارسال به دوستان خود از خرید اولیه هر مشتری معرفی شده مبلغ قابل توجهی پورسانت دریافت نماید. ضمن اینکه مشتری نیز با استفاده از کد معرف در خرید اول از تخفیفات ویژه داتیس مارت برخوردار می شود.

 

نحوه محاسبه پورسانت وتخفیف

درصورتی که فرد با استفاده از لینک معرفی شما در سایت حداقل 150,000 تومان در دسته لوازم جانبی موبایل خرید کند به شما 20,000 تومان پورسانت تعلق خواهد گرفت، این درحالی است که فرد معرفی شده نیز به ازای همان خرید از داتیسمارت 50,000 تومان تخفیف خواهد گرفت. این تخفیف منجر به شارژ کیف پول می گردد.

درصورتی که شما دسترسی به پنل همکاران در سایت داتیسمارت را داشته باشید و فرد معرفی شده نیز همکار باشد و حداقل خرید اولیه 2,000,000 تومان در دسته لوازم جانبی موبایل ثبت گردد به شما به عنوان معرف مبلغ 100,000تومان پورسانت تعلق می گیرد و فرد معرفی شده نیز به ازای خرید اولیه 2,000,000 تومان از داتیسمارت 300,000 تومان تخفیف خواهد گرفت. این تخفیف منجربه شار ژکیف پول می گردد.

شرایط و قوانین

  • کاربر باید بصورت یکتا در سیستم ثبت نام نماید و ثبت نام صوری و یا تکراری تحت هر عنوانی، تخلف محسوب شده و ضمن مسدود شدن حساب کاربری و عدم تسویه حساب با کاربر، حق اعتراض از ایشان سلب میگردد.
  • همکاران تأیید شده امکان استفاده از این بخش را با اکانت دیگری ندارند و در صورت مشاهده، اکانت مسدود شده و کلیه بستانکاری همکار صفر شده و حق اعتراض نخواهند داشت.
  • پورسانت پرداختی صرفاً در خصوص خرید اول کاربر معرفی شده و فقط محصولات لوازم جانبی موبایل را شامل میشود. نکته :دسته کارت حافظه و مموری و برند ایدیتا در دسته پاوربانک ها شامل پورسانت نمی شوند.
  • امکان تسویه حساب نقدی پورسانت وجود دارد ودر صورت تمایل بعد از گذشت یک ماه از شارژ کیف پول خود وبه شرط داشتن حداقل یکصد هزارتومان در کیف پول خودبا قسمت مالی داتیس مارت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.
  • در صورت انصراف از خرید، پورسانت پرداخت شده از حساب همکار در فروش کسر خواهد شد.

نحوه کار با سیستم همکاری در فروش داتیسمارت

ابتدا در فروشگاه اینترنتی داتیسمارت عضو شوید. از این لینک این امکان فراهم است. (در صورتیکه قبلاً در داتیسمارت ثبت نام کرده اید از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید).

پس از ثبت نام یا ورود به فروشگاه، در نوار کناری سمت راست گزینه «گزارشات همکاری در فروش» را کلیک نمائید:

منوی همکاری در فروش

 

حال در سمت چپ، کادری مشابه به تصویر خواهید دید:

در بخشی که در تصویر زیر مشاهده می کنید، گزارشی از تعداد افراد معرفی شده توسط شما و همچنین لینک اختصاصی شما نمایش داده میشود.

کافیست این لینک رو کپی کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. دقت فرمایید که سیستم همکاری در فروش ما بسیار قدرتمند عمل کرده و چنانچه کاربری با لینک شما وارد شود ولی در همان روز خریدی انجام ندهد و یا اصلاً ثبت نام نکند، سیستم اطلاعات وی را ذخیره کرده و در زمان ثبت نام شما را بعنوان معرف شناسایی خواهد کرد، پس نگران این موضوع نباشید.

در آخرین بخش از این کادر، گزارش عملکرد و واریز به ازای هر خرید نمایش داده میشود.

تراکنش های همکاری در فروش