درباره ما

داتیس مارت وارد کننده لوازم جانبی موبایل و لوازم جانبی کامپیوتر است، فروش عمده و تکی لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر در داتیس مارت برای فعالان در زمینه لوازم جانبی و مشتریان فراهم شده است.

معرفی اجمالی داتیس مارت

داتیس مارت از سال 93 در زمینه واردات عمده فلش فعالیت خود را آغاز کرد و با توجه به نیاز بازار در زمینه لوازم جانبی موبایل اقدام به واردات این محصولات از کشور چین نمود. کیفیت محصولات جانبی و گارانتی  از مهمترین موضوعات خرید لوازم جانبی برای مشتری است. واردات کالای جانبی در داتیس مارت شامل 5 درجه کیفیت است و ضمانت 7 روز جهت تست کالا در نظر گرفته شده است. خرید عمده بعضی از محصولات در داتیس مارت برای همکاران دارای 6 ماه گارانتی است. فروش کالا با کیفیت بالا و قیمت مناسب از اهداف داتیس مارت جهت جلب رضایت مشتری است که در این راستا سعی کرده با تمهیداتی این امر مهم را برآورده کند که از آنجمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

    • راه اندازی خرید مستقیم از چین برای همکاران
    • ایجاد ضمانت و قیمت متفاوت برای همکاران جهت خرید عمده و حاشیه سود بالاتر
    • راه اندازی کمپین های مختلف فروش برای مصرف کننده نهایی که از طریق خبرنامه داتیس مارت و فضای مجازی اعلام می شود.
    • فروش محصولات با ضمانت بی چون و چرای داتیس مارت و ایجاد حس اعتماد در شما برای یک خرید اینترنتی مطمئن

نمایندگی معتبر

در زمینه لوازم جانبی کامپیوتر خصوصا حافظه های جانبی یکی از نیازهای بازار کیفیت بالا و گارانتی بلند مدت و مادام العمر است. داشتن تنوع در محصولات با برند معتبر برای انتخاب بهتر و مطمئن لازم است. داتیس مارت با داشتن نمایندگی شرکت آونگ با برند ای دیتا ADATA  با قیمت رقابتی سعی کرده فروش محصولات را به قیمت عمده و نمایندگی به مشتری عرضه کند. مقایسه قیمت کالای برند با دیگر شرکت ها گواه خرید مطمئن و ارزان از داتیس مارت است.