درباره ما

در این قسمت از وبسایت شما با فروشگاه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر دانیس مارت آشنا میشوید! و ما از این بابت بسیار خوشحالیم و برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردید خیلی هیجان زده ایم!

داتیس مارت وارد کننده لوازم جانبی موبایل و لوازم جانبی کامپیوتر است، پس اگر فروشنده این نوع محصولات هستید و یا هم اکنون قصد خرید عمده و خرده لوازم جانبی موبایل را دارید، با تمام وجود در خدمت شما هستیم.

معرفی اجمالی داتیس مارت

داتیس مارت از سال 93 در زمینه واردات عمده فلش فعالیت خود را آغاز کرد و با توجه به نیاز بازار در زمینه لوازم جانبی موبایل اقدام به واردات این محصولات از کشور چین نمود. مهمترین دغدغه فعالین در این حوزه نداشتن کیفیت مناسب، عدم وجود ضمانت در محصولات لوازم جانبی موبایل و بالا بودن قیمت برای همکاران و مصرف کننده نهایی بود. تمهیداتی که داتیس مارت برای حل این مشکلات انجام داده عبارتند از:

    • راه اندازی خرید مستقیم از چین برای همکاران
    • ایجاد ضمانت و قیمت متفاوت برای همکاران جهت خرید عمده و حاشیه سود بالاتر
    • راه اندازی کمپین های مختلف فروش برای مصرف کننده نهایی شامل (یکی بخر دو تا ببر، شگفتانه های داتیس مارت، فروش ویژه و…) که از طریق خبرنامه داتیس مارت و فضای مجازی اعلام می شود.
    • فروش محصولات با ضمانت بی چون و چرای داتیس مارت و ایجاد حس اعتماد در شما برای یک خرید اینترنتی مطمئن

فروش به صورت عمده و خرده

در صورتی که فروشنده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر هستید، می توانید با ثبت نام در سایت داتیس مارت و تکمیل فرم همکاری از طریق این لینک از قیمت های مخصوص همکاران و ضمانت متفاوت کالاها بهره ببرید.این اطمینان را به شما می دهیم که با نازلترین قیمت ها و ضمانت خاص، شریک تجاری خوبی برای شما باشیم.

اما چنانچه مصرف کننده نهایی هستید همین الان میتوانید عضو خبرنامه ما شوید یا در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید تا از آخرین تخفیفات و کمپین های فروش ما مطلع گردید. مطمئن باشید که شگفتانه های فوق العاده ای را به شما معرفی میکنیم. ما به فکر جیب شما هستیم پس همین الان در سایت داتیس مارت ثبت نام کنید.

نمایندگی معتبر

یکی از نیازهایی بازار در زمینه لوازم جانبی کامپیوتر  که داتیس مارت به آن پی برده، داشتن محصولات متنوع و دارای ضمانت رسمی در سبد محصولات کامپیوتری می باشد. در همین راستا داتیس مارت اقدام به اخذ نمایندگی از برندهای ADATA و TPLINK کرده است (شرکت های آونگ و پارس ارتباط ضمانت این برند ها را برعهده دارند) و در فروشگاه داتیس مارت محصولات این دو برند محبوب با پایین ترین قیمت به فروش میرسد. شما میتوانید با مقایسه قیمت های محصولات موجود در داتیس مارت و بازار به این مطلب پی ببرید.