معرفی برند ای دیتا ADATA | لوازم جانبی ADATA داتیسمارت

لوازم جانبی adata

در این مقاله از داتیسمارت قصد داریم برند ADATA را به شما کاربران گرامی معرفی کنیم. همانطور که میدانید این برند از بزرگترین برندهای تولید کننده لوازم جانبی است. برای آشنایی با این برند و محصولات ADATA با ما همراه باشید.

معرفی اولیه

شرکت ای دیتا (به انگلیسی ADATA) در ماه مه سال 2001 تاسیس شده است و متعهد به ارائه راه حل های برتر حافظه است تا زندگی مشتریانش را از لحاظ دیجیتالی تواناتر کند. شرکت ADATA توانسته با استفاده از حرفه ای بودن و کمالگرایی محصولاتش را به برجسته ترین محصولات در زمینه طراحی کارت های حافظه تبدیل کند.

 شرکت ADATA با پشتیبانی وامکانات فنی،همچنین به وسیله امکانات پیشرفته تولیدی و خدمات مشتری مداری توانسته بهترین  راه حل هارا در  تولید حافظه از جمله ماژول های DRAM، درایوهای فلش USB، کارت های حافظه، درایوهای SSD و هارد اکسترنال ارائه می دهد.

ADATA می داند که حرفه ای بودن و نوآوری، و همچنین ارزش محصولات و خدمات آن، رقابت پذیری شرکت را در بازار کنترل می کند. ارزش ایدیتا به کیفیت نیاز به انجام بالاترین استانداردها را ایجاد میکند، ایدیتا به وسیله نوآوری و توسعه مداوم محصولاتی تولید کرده که از انتظارات مشتری فراتر رفته و موفق شده  بسیاری از جوایز بین المللی شناخته شده از جمله جایزه ملی نقره ای در تایوان، G-MARK ژاپن (جایزه طراحی خوب)، جایزه CES Innovations در ایالات متحده، جایزه طراحی iF Design و جایزه طراحی قرمز در آلمان را از آن خود کند.

یک شرکت جوان با رشد چشمگیر

شرکت ADATA در سال 2001 با تنها 20 کارمندشروع به کار کرد، از همان ابتدا یک شرکت کوچک با رویاهای بزرگ بود. تعهد شرکت برای تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در ارائه وتولید حافظه DRAM و محصولات کاربردی فلش به محصولاتی حرفه ای با دانش روز و طراحی چشم نواز منجر شد وکه این محصولات کاملا متمایز نسبت به رقبای خودمی باشند

این شرکت تحت مدیریت سیمون چن، بنیانگذار و تیم مدیریت ارشد و همه افرادی که تجربه صنعت در زمینه تولید حافظه و فروش جهانی دارند می باشد ،کمپانی ADATA با اشتیاق و انرژی عمل می کند و تحت تاثیر ارزش های شرکت های بزرگ قرار می گیرد که پایه و اساس موفقیت شرکت است. این ارزشها عبارتند از صداقت، عدالت، پشتکار، نبوغ، هماهنگی، عشق و نوآوری. تمام این عوامل به درآمد قابل توجه و رشد سود کمک می کند در نتیجه ADATA را برای دستیابی به یک میلیارد دلار در گردش 10 سال اول فروش می رساند.

کمال از طریق بهبود بدون توقف

با وجود این پیشرفت های چشمگیر، تیم مدیریت ADATA مصمم است تا خود را بهتراز قبل نماید. در سال 2010، ADATA شروع به بازسازی نام تجاری خود کرد، وبا استفاده از لوگو به عنوان علامت تجاری خود و نماد سازمانی ADATA،  به طور موثر افزایش رقابت را در بازار بین المللی ایجاد کرده ، و همچنین برای آماده سازی شرکت برای دهه آینده،خود را آماده کرده است.

تعهد قوی به مسئولیت اجتماعی شرکت

درک نیاز به مسئولیت اجتماعی، ADATA را مصمم کرد تامراقبت بیشتری در انتخاب قطعات حافظه های کلیدی داشته باشد. مطابق با مشخصات تولید وبا استفاده از فرآیندهای بازرسی کیفیت و همچنین محدودیت اتحادیه اروپا از استفاده از برخی مواد خطرناک در تجهیزات برق و الکترونیک سازگار با استاندارد RoHS) بخشنامه. ADATA موفق به اخذ  گواهینامه ایزو 14001 در مدیریت محیط زیست وگواهینامه IECQ QC080000 سیستم مورد نیاز سیستم مدیریت فرایندهای مواد خطرناک گردید. این اقدامات نشان می دهد تعهد شرکت ایدیتا به ارائه امن ترین، کارآمدترین، پایدارترین و سازگارترین محصولات حافظه با کارایی بالا و همچنین الزام این شرکت به تعهد مسئولیت های اجتماعی در کنار رشد سریع  بسیار مهم بوده، بنابراین تاکید یکسان بر روی حفاظت از زمین و حفظ یک شرکت سبز یکی از تعهدات شرکت ایدیتا می باشد.

 

سبد محصولات ADATA

ADATA دومین فروشنده جهان از حافظه های DRAM است که در بین 20 نام تجاری بین المللی از تایوان قرار دارد و دارای بیش از 500 پتنت مرتبط با حافظه است. خط تولید اصلی ADATA شامل ماژول های حافظه، درایوهای فلش USB، کارت های حافظه، درایوهای حالت جامد و درایوهای قابل حمل (هارد اکسترنال) است. محصولات ADATA با تعهد نسبت به تحویل نوآوری، کیفیت و عملکرد، جایزه های بین المللی از قبیل iF Design، Red Dot Design، نوآوری CES، طراحی خوب، COMPUTEX Best Choice و Excellence تایوان را بدست آورده است.

محصولات ADATA در داتیسمارت

شما کاربر عزیز میتوانید کلیه محصولات ADATA را در داتیسمارت از اینجا مشاهده، بررسی، مقایسه و خریداری فرمائید.