همکاری در فروش داتیس مارت

سیستم همکاری در فروش داتیس مارت

ایجاد درآمد بدون محدودیت زمانی و مکانی ، بدون نیاز به سرمایه

همه ما می دانیم که از طریق اینترنت با یک دستگاه لپ تاپ یا کامپیوتر و یا نهایتا یک موبایل انجام می شود اعماقی به اندازه اقیانوس دارد. یکی از انواع این درآمدها مشارکت در فروش یا همکاری در فروش آنلاین است.

همکاری در فروش Affilate Marketing را می توان به نوعی بازاریابی دیجیتال نامید و یک شغل برد _ برد است که محبوبیت زیادی بین مخاطبان دارد. روش های همکاری در فروش بسیار متفاوت از هم هستند.

انواع همکاری در فروش

حال که سه روش عمده و مهم سایت های همکاری در فروش را متوجه شدید، باید بدانید که همکاری در فروش با پورسانت بالا تنها در حالت دریافت سود بر اساس فروش( یعنی ایتم اول) صورت می گیرد که همکاری در فروش محصولات دیجیتال هم از این قائده مستثنی نیست.

مزایای همکاری در فروش

1.ایجاد درآمد بدون محدودیت زمانی و مکانی

فارغ از اینکه شما چه تحصیلاتی دارید یا جنسیت شما چیست به راحتی می توانید در سیستم همکاری در فروش شرکت کتید و درآمد بالا کسب کنید

2- نیاز به سرمایه گذاری ندارید

در سیستم همکاری در فروش هیچ گونه سرمایه اولیه ای نیاز ندارید. حتی با یک موبایل می توانید درآمد کسب کنید و این یعنی راحت ترین منبع درآمد بدون پیش شرط و دغدغه

3- نیاز به آموزش و تخصص ندارید

اکثر کمپانی های بزرگ زمان زیادی را صرف آموزش و تعلیم بازاریابان خود می کنند و اکثرا این هزینه ها را بازاریابان پرداخت می کنند. ولی در سیستم همکاری در فروش، شما نیاز به هیچ دانش و تخصصی ندارید و فقط با انتشار لینک های اختصاصی خود می توانید درآمد میلیلونی داشته باشید.

4- عدم نیاز به پشتیبانی و ارتباط با مشتری

در تمامی کسبو کارهای اینترنتی و حضوری پشتیبانی با مشتری امری حیاتی و هزینه بر است. ولی در همکاری در فروش شما هیچ گونه دخالتی در ارتباط با مشتری ندارید و فقط به معرفی محصول می پردازید

5- عدم ریسک مالی

همه کسب و کارها شامل تهدیدهایی از جمله خرابی محصول، ضایعات و ... دارند که به عنوان ضرر و زیان یا ریسک مالی می توان از آنها نام برد. ولی همکاری در فروش شما هیچ گونه ضررو زیانی یا ریسک مالی نخواهد داشت.

6- درآمد غیرفعال

درآمد غیرفعال نوعی درآمد است که بدون دخالت افراد به دست می آید مانند بورس اجاره دادن ملک و ... . کسب درآمد در همکاری در فروش یک درآمد غیرفعال است که نیاز به هیچ سرمایه اولیه ای ندارد و همچنین خطرپذیری مالی هم شما را تهدید نمی کند.

تعدادبهترین سایت همکاری در فروش در ایران کم نیستند. نام بردن تمام سایت های ایرانی دارای سیستم افیلیت مارکتینگ هستند، از حوصله کاربران خارج است ولی اکثر سایت های همکاری در فروش با درصد سود بالا مربوط به لوازم دیجیتال از جمله لوازم جانبی موبایل و همچنین لوازم جانبی کامپیوتر است. همکاری در فروش ( مشارکت در فروش) کابل شارژ، به دلیل قیمت بالا، مصرفی بودن ماهیت کابل شارژر و نیاز عموم جامعه یکی از پرسودترین کالاها در افیلیت مارکتینگ است.

متوجه شدیم که یکی از دسته های پرسود همکاری در فروش اکسسوری است. حال بازاریابی فاکتورهای عمده چند ده میلیونی حاشیه سود بالایی دارد و این همان پیشنهاد ویژه داتیس مارت است.

معرفی سیستم همکاری در فروش داتیس مارت

داتیس مارت به عنوان واردکننده و پخش عمده انواع لوازم جانبی موبایل، سیستم همکاری در فروش( مشارکت در فروش) لوازم جانبی موبایل را در حالت دریافت پورسانت بر اساس فروش را طراحی و پیاده سازی کرده است.

شما می توانید در بازار بی رقیب عمده فروشی لوازم جانبی موبایل به راحتی با تولید محتوا و یا انتشار لینک های اختصاصی همکاری در فروش در فضای مجازی از قبیل ( واتس آپ، اینستاگرام، تلگرام، و ... ) درآمد چند ده میلیونی را تجربه کنید.

برای آموزش همکاری در فروش پخش عمده لوازم جانبی موبایل داتیس مارت با ما همراه باشید:

خُب حالا که به صورت مختصر مزایای همکاری در فروش علی الخصوص همکاری در زمینه عمده فروشی لوازم جانبی موبایل را متوجه شدید باید بدانید که با کسب درآمد از سایت داتیس مارت فقط 4چهار قدم فاصله دارید:

مراحل درامد از طریق همکاری در فروش داتیس مارت

مراحل همکاری در فروش داتیس مارت

همکاری در فروش سایت داتیس مارت بسیار ساده است. شما فقط باید در سایت داتیس مارت ثبت نام کنید و سپس در پیشخوان، گزینه همکاری در فروش را کلیک کرده و دکمه بازاریاب شوید را انتخاب کنید. حال برای شما یک لینک اختصاصی ساخته می شود. در تمامی محصولات داتیس مارت شما می توانید لینک اختصاصی خود را کپی کرده و در شبکه های اجتماعی مجازی، سایت ها و ... منتشر کنید. به محض ورود افراد به سایت داتیس مارت توسط لینک اختصاصی شما و خرید هر یک از محصولات، پورسانت مشخص شده آن محصول برای شما منظور می گردد.

نحوه کار سیستم همکاری در فروش داتیس مارت

سیستم همکاری در فروش لوازم جانبی موبایل داتیس مارت کاملا هوشمندانه عمل می کند. به عنوان مثال اگر شما لینک بازاریابی خود را منتشر کنید و افراد وارد سایت شوند ولی خرید انجام نشود و پس از گذشت یک ماه خرید انجام دادند باز هم به شما شما پورسانت معرفی تعلق می گیرد.

شما می توانید به وسیله دریافت کد تخفیف از داتیس مارت، ترغیب خرید از فروشگاه و دریافت پورسانت را چندین برابر افزایش دهید.

نحوه دریافت پورسانت (سود) همکاری در فروش

1

انتقال پورسانت به کیف پول

شما در قسمت همکاری در فروش داتیس مارت می توانید درخواست انتقال پورسانت به کیف پول را ثبت کنید. در این حالت داتیس مارت مبلغ پورسانت شما را 5 درصد افزایش می دهد. این افزایش پورسانت جایزه ما به شما برای اعتماد به سایت داتیس مارت است.

بر اساس قوانین سایت داتیس مارت امکان نقد کردن مبلغ درون کیف پول وجود ندارد و مبلغ کیف پول صرفا برای خرید از سایت قابل استفاده است.

2

درخواست واریز وجه به حساب

در این روش باید مبلغ پورسانت بیشتر از یکصد هزار تومان باشد و 7 روز از زمان دریافت کالا توسط مشتری گذشته باشد و مشتری کالا را عودت نداده باشد.

در صورت داشتن شروط بالا شما  باید شماره شبای بانکی خود را در سیستم همکاری در فروش لوازم جانبی موبایل داتیس مارت ثبت کنید و سپس درخواست واریز وجه نمایید. توجه داشته باشید نهایت تا 24 ساعت از ثبت درخواست شما، مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز می گردد.

شما می توانید با تکمیل فرم افیلیت شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات بانکی و … وارد سیستم همکاری در فروش داتیس مارت شوید.

تمام افرادی که در سایت ثبت نام می کنند (شامل همکاران، پخش کنندگان لوازم جانبی ، و هر فردی علاقه مند به فروش محصولات دیجیتال) به صورت خودکار به پنل افیلیت و یا بازاریابی دیجیتال افزوده می شوند. با هر تبلیغ توسط لینک کالاها، چنانچه منجر به فروش محصول شود، می توانید درآمد کسب کنید. این روش از مهمترین شیوه های کسب درآمد در فضای مجازی است.

پنل همکاری با داتیس مارت طوری طراحی شده است که هر لینک ورودی از طرف شما که منجر به فروش آن کالا شود، برای شما شامل کسب درآمد خواهد شد. این لینک ورودی لزوما با داشتن سایت و یا فروشگاه های آنلاین شبکه های اجتماعی نخواهد بود. بلکه می تواند از طریق ارسال لینک در واتس آپ باشد.

به میزان پورسانت دریافتی، کیف پول شما شارژ می شود. در اینصورت شما می توانید در خرید خود از آن استفاده نمایید، و یا درخواست واریز به شماره کارت داده شده در فرم ثبت نامی را داشته باشید.

تمام سفارش ها بعد از 7 روز کاری، از زمان دریافت کالا توسط مشتری، به شرط مرجوع نشدن کالا و حداقل پورسانت 100 هزار تومان تسویه می شود.

شما پس از عضویت در پنل همکاری، ثبت سفارش به هر روشی که از طریق لینک های ارسالی از طرف شما باشد، در پنل شما قابل مشاهده است.

در صد کمیسیون هر محصول دقیقا در متن افلیت مارکتیگ در صفحه خرید آن محصول قرار داده شده است.