معرفی برند بیسئوس Baseus | لوازم جانبی Baseus داتیسمارت

لوازم جانبی baseus

لوازم جانبی Baseus از شیک ترین و برترین های این دسته از محصولات هستند. در این مقاله از داتیسمارت این برند محبوب را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معرفی اولیه

بیسئوس (به انگلیسی Baseus) نام تجاری شرکت فناوری لوازم جانبی دیجیتال می باشد که  R&D، طراحی، تولید و فروش را در بر می گیرد و توسط مدیر عامل شرکت CU در سال 2009 تأسیس شد. کمپانی  Baseus در طراحی زیبای محصولات متمرکز شده است، تمرکزباسئوس بر توسعه محصولات جانبی موبایل و تمرکز بر تولید محصول سبک، ساده و شیک است.

فلسفه نامگذاری Baseus

به نظر کمپانی Baseus کاربران سنگ بنای توسعه کسب و کار هستند. لوگو یا شعار Baseus ترکیبی از «Base» و «on User» می باشد که ساده شده است. همچنین ارزش اصلی برند Baseus این است که «همه محصولات زیبا باید کاربردی باشد».

 «کاربرمحوری» به عنوان شعار نام تجاری Baseus می باشد، به این معنی که کاربران پایه و اساس برای حمایت از بقا و توسعه این شرکت هستند.

سیر تحول Baseus

 در ابتدای تأسیس، شرکت Baseus طراحی محصول را به طور عمده برای لوازم جانبی موبایل متمرکز کرد. با این حال، با گسترش تدریجی بازار و به روز رسانی محصولات، طراحی ساده برای پاسخگویی به نیازهای کاربران دشوار بود و نیاز به تحول قریب الوقوع در این شرکت کاملاً مشهود بود. به همین منظور شرکت Baseus یک تیم توسعه حرفه ای را در سال 2013 راه اندازی کرده درحالی که حالت استاندارد لوازم جانبی دیجیتال  تغییر کرده بود، Baseus در شرکت خود قانون «طراحی پیشرو، کنترل تولید» را تصویب کرده و به طور موفقیت آمیز توانست طراحی مستقل، تحقیق و توسعه و کانال های بازاریابی متنوع را در جهانی تکمیل کند.

سبد محصولات Baseus

 این شرکت موفق در حال حاضر 8 خط کامل محصول ایجاد کرده که تحقیق و توسعه بر روی لوازم جانبی موبایل، هولدر گوشی، شارژر ماشینی، کابل، شارژر، پاوربانک، اسپیکر، هندزفری، هدفون و … را شامل می شود.

 طراحی زیبا یکی از دلایل انتخاب نام تجاری Baseus است. این شرکت در ارائه خدمات به کاربران بر زیبایی و کاربردی بودن محصولات لوازم جانبی تمرکز کرده است. شرکت Baseus جدیدترین فن آوری، و مواد سازگار با محیط زیست  را در طراحی محصول، ادغام کرده و به نمایش گذاشته است.

 از انتخاب مواد به پردازش تکنولوژی، از تطبیق رنگ تا تعیین ساختار، Baseus تلاشهای زیادی را برای هر کوچکترین محصول انجام می دهد.این موضوع  فقط برای  اقلام واقعی و کاربردی در زندگی یک شکل ساده و کاملا متعادل است، به طوری که کاربر می تواند به دلیل تطبیق رنگ مناسب و طراحی فوق العاده  زندگی بهتری را تجربه کند.

Baseus در نمایشگاه پاییزه هنگ کنگ در سال 2017 چندین شارژر بی سیم جدید را عرضه کرده است.

محصولات لوازم جانبی Baseus در داتیسمارت

شما کاربر گزامی میتوانید کلیه محصولات لوازم جانبی Baseus را در اینجا مشاهده، جستجو، مقایسه و خریداری فرمائید