دسترسی به پنل همکاران داتیسمارت

تعریف همکار

فروشگاه اینترنتی داتیسمارت جهت بالا بردن حاشیه سود همکاران و فروشندگان محترم فعال در زمینه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر اقدام به عمده فروشی  وسایل فروشگاه  کرده است. لذا همکاران می توانند با تکمیل فرم ذیل و ارسال مدارک و مستندات خود دال بر همکار بودن، سطح دسترسی خود را در فروشگاه داتیسمارت افزایش داده به قیمت های ویژه همکار و بخش خرید مستقیم از چین دسترسی داشته باشند. برای ارسال مستندات نیاز به عکس از کارت ویزیت یا جواز کسب یا تابلو فروشگاه منطبق بر اطلاعات ثبت شده در هنگام ثبت نام می باشد.

فروشگاه داتیسمارت به غیر از قیمت ویژه که برای همکاران در نظر گرفته است گارانتی محصولات را نیز برای همکاران بالا برده است در همین راستا تمامی باتری های موبایل دارای گارانتی 6 ماهه مخصوص همکاران می باشند که این گارانتی شامل بادکردن و شکستن باتری هم می شود. در دسته های کابل و شارژر، هندزفری و هندزفری بلوتوث نیز گارانتی متفاوتی برای همکاران در نظر گرفته شده تا همکاران بتوانند با خیالی آسوده نسبت به خرید از فروشگاه داتیس مارت اقدام کنند.

ارسال کالا در فاکتور های بالای 500 هزار تومان مخصوص همکاران به همه نقاط کشور رایگان است .

 

فرم درخواست همکاری

در این بخش میتوانید درخواست دسترسی خود به بخش های اختصاصی همکاران داتیسمارت از جمله خرید مستقیم از چین را ارسال نمائید.

در صورتیکه تا بحال درخواست خود را ارسال نکرده اید میتوانید با تکمیل فرم زیر این کار را انجام دهید. بخش های الزامی با ستاره مشخص شده اند.

شما باید بهمراه اطلاعات شخصی و تجاری خود تصاویری دال بر فعالبت خود در زمینه کاری داتیسمارت ارسال فرمایید. شرایط و محتوای تصاویر مورد نیاز جهت احراز هویت در بالا توضیح داده شده اند.

اما در صورتیکه قبلاً درخواست همکاری ارسال کرده باشید، وضعیت رسیدگی به درخواست شما در زیر نمایش داده میشود.

با تشکر

مدیریت داتیسمارت

اطلاعات مورد نیاز

این بخش برای اعضاء قابل دسترسی است.

قبلا در داتیسمارت ثبت نام کرده اید؟

برای ثبت درخواست همکاری وارد شوید

ورود به داتیسمارت

قبلا در داتیسمارت ثبت نام نکرده اید؟

برای ثبت درخواست همکاری ثبت نام کنید

ثبت نام در داتیسمارت