معرفی برند میزو Mizoo | لوازم جانبی میزو داتیسمارت

لوازم جانبی میزو

در این مقاله از داتیسمارت قصد معرفی شرکت تولید کننده لوازم جانبی میزو را به شما کاربران عزیز معرفی نمائیم. با ما همراه باشید.

معرفی اولیه

 میزو (به انگلیسی MIZOO) یک نام تجاری متعلق به شرکت بین المللی الکترونیک شنژن Yabit است، که در آوریل 2016 تاسیس شد. محل دائمی این شرکت شنزن می باشد. این شرکت توجه خود را بر روی تولید لوازم جانبی موبایل معطوف کرده است و توانسته با محصولات باکیفیت و استاندارد خود سهم بسزایی در تولید این لوازم در بازار ایجاد کند.

تاریخچه

MIZOO موسسه بین المللی الکترونیک شانگهای می باشد این شرکت پس از تأسیس خود محصولاتی مانند اسپیکر بلوتوث، هدست، شارژر، شارژر ماشینی، بک کاوری و گلس موبایل را در سبد تولید خود قرار داده است.

فلسفه نام گذاری

فلسفه نامگذاری میزو - لوازم جانبی میزو

MIZOO فلسفه نامگذاری شرکت خود را در گرافیک بالا نمایش داده است و لوگوی خود را به ضورت زیر طراحی کرده است.

لوگوی میزو - لوازم جانبی میزو

محصولات

کمپانی میزو در تولید لوازم جانبی موبایل آغاز به کار کرده و در این راستا به تولید انواع شارژر، کابل شارژر، هندزفری، هندزفری بلوتوث و پاور بانک اقدام کرده است. این شرکت چینی سعی کرده تا محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید کند و در این راستا داشتن تائیدیه اتحادیه اروپا گواه این موضوع می باشد.

فرهنگ سازمانی

شرکت بین المللی میزو در جهت تولید و نهادینه کردن فرهنگ سازمانی موارد زیر را به عنوان فرهنگ سازمانی در دستور کار قرار داده از جمله:

   • جذب ایده های جدید
   • کنترل کیفیت دقیق
   • پیگیری خدمات مشتریان
   • پایبندی به تولید محصولات نوآورانه با کیفیت بالا

خط مشی

شرکت میزو  شعارهایی را سر لوحه کار خود قرار داده است ازجمله  کیفیت زندگی، مشتری محوری، رقابت در قیمت. تبعیت از شعارهای اعلام شده باعث خدمات بهتر به مشتریان می گردند.

محصولات میزو در داتیسمارت

داتیسمارت توانسته با توجه به نیاز جامعه به لوازم جانبی موبایل با کیفیت و قیمت مناسب محصولات شرکت میزو را که شامل شارژر، کابل  شارژر، هندزفری، هندزفری بلوتوث و پاوربانک می باشد را به عموم هم میهنان عرضه کند.