فروش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

داتیس مارت با تجربه چندین ساله در زمینه واردات، فروش و پخش لوازم جانبی موبایل اقدام به فروش عمده و خرده لوازم جانبی موبایل و لوازم جانبی کامپیوتر بصورت آنلاین کرده است. در حالت اولیه تمامی قیمت هایی که در سایت داتیس مارت مشاهده میکنید، مربوط به مشتریان عادی می باشد و در صورتی که شما فروشنده این محصولات هستید، با صرف فقط چند دقیقه و ثبت نام به صورت همکار از قیمت های عمده اجناس و ضمانت های اختصاصی همکاران مطلع گردید.

لازم به ذکر است در قسمت پخش عمده لوازم جانبی موبایل داتیس مارت نسبت به قسمت خرده فروشی داتیس مارت تفاوت های زیادی از قبیل قیمت، ضمانت،خرید مستقیم از چین و … وجود دارد که دسترسی به قیمت های عمده و پخش لوازم جانبی موبایل برای عموم آزاد نیست و پیشنهاد میکنم در صورتی که دارای فروشگاه در زمینه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر هستید حتما در قسمت همکاران ثبت نام کنید و از قیمت ها و خدمات این بخش اطلاع یابید.

در حالت پخش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر ارسال به تمام نقاط ایران امکان پذیر است.

توجه: ارسال اجناس همکاران برای خریدهای بالای پانصد هزارتومان رایگان می باشد.

برای شروع شما باید در فروشگاه اینترنتی داتیس مارت از اینجا ثبت نام کنید.

ثبت نام در سیستم همکاری داتیس مارت

در این بخش یک آدرس ایمیل نیاز است و یک رمز دلخواه که بتوانید آن را برای دفعات بعدی بخاطر بیاورید. همچنین در صورتی که شما دارای اکانت گوگل می باشد می توانید با نام کاربری گوگل به صورت مستقیم در سایت داتیس مارت عضو شوید.

توجه فرمایید که ما به اطلاعات ایمیل شما دسترسی نخواهیم داشت و این اطلاعات جهت پیگیری سفارشات، تشخیص نوع کاربری شما و… صرفا در سامانه داتیس مارت استفاده می شود.

پس از ثبت نام به صفحه اصلی سایت رفته و مطابق با تصویر زیر، بر روی بنر «عمده میخای بخری کلیک کن» کلیک نمائید تا به بخش ارسال درخواست همکاری وارد شوید.

درخواست همکاری با داتیسمارت

همچنین می توانید از اینجا به صفحه فرم درخواست همکاری جهت خرید عمده لوازم جانبی موبایل وارد شوید.

حال در این صفحه اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و یک یا چند عکس از کارت ویزیت یا سردرب فروشگاه و یا عکسی که همکار بودن شما را نشان دهد آپلود کرده و ارسال کنید.

کار تمام است!

منتظر تائید همکاری توسط داتیس مارت باشید، تلاش ما این است که این روند در اسرع وقت انجام گیرد اما این روند ممکن است تا حداکثر 48 ساعت در روزهای کاری به طول بیانجامد. در صورت تائید و یا رد درخواست همکاری شما، مراتب از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

پس از تایید همکاری شما، با ورود به سایت در دفعات بعدی قادر به مشاهده قیمتها و ضمانت های مختص همکاران خواهید بود.