معرفی برند ریمکس | لوازم جانبی ریمکس

لوازم جانبی ریمکس

در این مقاله از داتیسمارت قصد معرفی برند ریمکس، تولید کننده لوازم جانبی ریمکس را داریم. با ما همراه باشید.

معرفی اولیه

ریمکس (به انگلیسی REMAX) برند مجموعه Hong Kong Refine Industrial (Asia) Limited است که در سال 2008 تأسیس شده و دفتر مرکزی آن در شنژن چین قرار دارد.
محیط دفتر REMAX به شدت با استاندارد 5A مطابقت داشته و انبار این شرکت بیش از 1،000،000 متر مربع برای ارائه خدمات تحویل سریع برای مشتریان می باشد.

دستاوردهای ریمکس

ریمکس همیشه سعی در پیشبرد اهداف خود بر مبنای کیفیت و زیبایی و کارآمدی داشته است. از این رو تاکنون بیش از 700 دسته و 3800 نوع محصول را طراحی و توسعه داده است.

ریمکس یک پوشش جامع از مناطق داخلی و خارجی با بیش از 85 عامل فروش آنلاین را ایجاد کرده و کانال های آفلاینش نیز در سراسر جهان بیش از 6300 فروشگاه در بیش از 120 کشور جهان فعال هستند

همکاری با دیگر برندها

ریمکس همواره به دنبال نوآوری مستقل و توسعه محصولات متنوع است اما باعث نمیشود که همکاری با برندهای مطرح دنیا را در کارنامه خود نداشته باشد. ریمکس با برندهای معتبر دنیا تعاملات بسیاری داشته که میتوان به مایکروسافت، اینتل، لنوو، سامسونگ، هوآوی، Tencent ، iQIYI ، China Mobile، China Unicoچین Telecom، P & G، Chow Tai Fook، Foxconn و… اشاره کرد.

سبد محصولات ریمکس

در داتیسمارت سبد کامل محصولات لوازم جانبی ریمکس شامل انواع کابل، انواع هندزفری و هندزفری بلوتوث، انواع پاور بانک، انواع کیف و کاور، اسپیکر بلوتوث موجود است. همچنین میتوانید در اینجا کلیه محصولات لوازم جانبی ریمکس را مشاهده، بررسی، مقایسه و خریداری نمائید.