معرفی برند ریدیتا RiDATA | محصولات ریدیتا داتیسمارت

محصولات ریدیتا

در این مقاله از داتیسمارت میخواهیم برند محصولات ریدیتا را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

معرفی اولیه

ریدیتا (به انگلیسی RiDATA) نام تجاری است که توسط شرکت رایتک (به انگلیسی RiTek) در سال 2001 تاسیس شده است. از نظر ریدیتا، لوازم جانبی ذخیره سازی از مهم ترین ابزارهای دیجیتال است و کیفیت بالا و قابل اعتماد بودن آنها برای حفظ داده های کاربران، مهم ترین رسالت این برند در برابر اعتماد مشتریانش است.

فلسفه نامگذاری

RiDATA مخفف عبارت Right Data به معنی «داده های صحیح» است که استعاره ای از «رسانه ذخیره سازی مناسب» میباشد. این نام از نام شرکت (RiTek) وام گرفته که به معنی تکنولوژی مناسب است. شعار این شرکت «استفاده از تکنولوژی مناسب، در زمان مناسب، برای ایحاد محصولات مناسب» است

تنوع و کیفیت برتر محصولات این برند میتوانید سلایق و نیازهای بسیاری از مشتریان خود را برطرف و برآورده نماید.

افتخارات ریدیتا

محصولات RIDATA توسط رسانه های برجسته در سراسر جهان مانند 2007 CES cherry picks، 2007 تایوان UD 50 انتخاب شده است. در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم:

    • 2007 تایوان طراحی خوب (علامت GD )
    • 2007 تایوان
    • 2007 Japan G-Mark (جایزه طراحی خوب)
    • 2008 iF Product Design Award
    • و …

این جوایز اعتبار ریدیتا را در صنعت ذخیره سازی تأیید می کنند.

سبد محصولات ریدیتا

زندگی ما با داده های مهم دیجیتال مانند تصاویر دیجیتال، ویدیو، موسیقی، داده ها، MP3 و غیره پر شده است. ما برای ذخیره و دسترسی به تمام داده ها نیاز به رسانه های ذخیره سازی سریع تر و قابل اطمینان داریم. RIDATA مجموعه ای از رسانه های ذخیره سازی مناسب را از سی دی ها، دی وی دی ها، انواع کارت های حافظه، درایوهای فلش USB و درایوهای قابل حمل فراهم می کند.

محصولات ریدیتا در داتیسمارت

شما کاربر گرامی میتوانید کلیه محصولات این برند محبوب که در داتیسمارت موجود هستند را در اینجا مشاهده، بررسی، مقایسه و خریداری فرمائید.