معرفی برند دبلیو یو دبلیو WUW | لوازم جانبی WUW داتیسمارت

لوازم جانبی wuw

در این مقاله از داتیسمارت قصد معرفی یکی از برترین برندهای لوازم جانبی WUW را داریم. با ما همراه باشید.

معرفی اولیه

جی ال دبلیو (به انگلیسی JLW، مخفف عبارت Just Love Widget) یک شرکت چینی با مسئولیت محدود و زیر مجموعه شرکت صنعتی گری کینگ (به انگلیسی Gary King) است که در سال 2000 در هنگ کنگ تأسیس شد و به سرعت به یک تولید کننده حرفه ای با تکنولوژی پیشرفته و واحد R & D متخصص در زمینه تولید لوازم جانبی موبایل تبدیل شد. کارخانه تولیدکننده لوازم جانبی WUW، مساحتی برابر با 3000 متر مربع، با انباری با مساحت 1000 متر مربع و ساختمان اداری به مساحت 300 متر مربع در هنگ کنگ مستقر است.

تولیدات

این شرکت با توجه ویژه ای که به استفاده مداوم از تکنولوژی روز جهت ارائه خدمات نوآورانه دارد، به یکی از بازیگران مهم عرصه تولید لوازم جانبی موبایل تبدیل شده است. از جمله تولیدات این شرکت میتوان به کیف و کاور موبایل و تبلت، انواع شارژر، پاوربانک و دیگر محصولات لوازم جانبی موبایل، الکترونیکی و هوشمند اشاره کرد.

فلسفه طرح لوگو

برند دبلیو یو دبلیو پای ثابت رویدادهای خیریه است. در دوم آوریل 2015 که مصادف با روز جهانی اوتیسم است، طرح لوگو که شبیه به مردمک چشم است بعد از اینکه طراحش به کودکان اوتیسیک که انگار در دنیای دیگری زندگی میکنند هدیه هایی میدهد و شادی وصف ناپذیری را در چشمان آنها می بیند، به او الهام میشود. در تصویر بالا میتوانید فلسفه لوگوی این برند را مشاهده کنید.

محصولات برند دبلیو یو دبلیو در داتیسمارت

داتیسمارت همیشه سعی در فراهم کردن بهترین و با کیفیت ترین محصولات لوازم جانبی برای هم میهنان داشته و دارد، لذا طیف وسیعی از برترین محصولات لوازم جانبی WUW را میتوانید در اینجا مشاهده، بررسی، مقایسه نموده و بهترین انتخاب را برای سلیقه خود داشته باشید.