هدفون دخترانه

هدفون دخترانه

اصطلاح “هدفون دخترانه” به هدفون‌هایی اطلاق می‌شود که با توجه به طراحی آن‌ها، بیشتر برای دختران جذاب و جالب به نظر می‌رسند. هدفون‌ بلوتوثی دخترانه معمولاً دارای رنگ‌های شاد و طرح‌هایی با المان‌های زیبا و فانتزی هستند که به دل‌باختگی دختران و نوجوانان جذب می‌شوند. همچنین در برخی از موارد، هدفون‌ دخترانه فانتزی با توجه به نیازهای زنانه‌تر مانند راحتی در استفاده، سایز کوچک‌تر، وزن سبک‌تر و غیره طراحی می‌شوند. معمولاً این نوع هدفن‌ دخترانه از نظر ظاهری بسیار زیبا و جذاب هستند و از رنگ‌های شاد و متنوعی استفاده می‌شود. همچنین در طراحی  هدست دخترانه از جنس‌ها و الگوهای گوناگون مانند گل، قلب، ستاره و … استفاده می‌شود .در این بین هدفون دخترانه صورتی یا هدفون دخترانه خرگوشی بیشترین تقاضا را در بین انواع هدفون دخترانه (هتفن دخترانه) دارند.

هدفون خترانه صورتی
هدفون دخترانه (2)
هدفون دخترانه آبی

علاوه بر ظاهر، در هدفون‌ عروسکی دخترانه به دلیل تمرکز بیشتر بر روی طراحی و جذابیت هدفون بچه گانه دخترانه، کیفیت صدا به میزان مساوی با هدفون‌های دیگر قرار نمی‌گیرد. بنابراین، اگر شما به دنبال هدفون با کیفیت صدای بالا هستید، بهتر است نوع دیگری انتخاب کنید. هرچند در صورت جستجو در بازار می توانید از بین انواع هدفون دخترانه، هدفون گیمینگ دخترانه، هدست گیمینگ دخترانه و همچنین بهترین مارک هدفون دخترانه را بیابید.

تعریف دیگری از مدل هدفون دخترانه یا هدفون فانتزی دخترانه این است که با توجه به طراحی و رنگ‌بندی آنها برای بازار هدف دختران ساخته شده‌اند. این هدفون‌های دخترانه ممکن است دارای رنگ‌های روشن و پاستلی مثل صورتی، بنفش، سفید و نقره‌ای باشند و طراحی‌هایی دارای الگو و یا اشکال مختلفی باشند که بازار هدف آنها به نظر دختران جذاب و متفاوت به نظر می‌رسد. هدفون تک شاخ دخترانه، هدفون گوش دار دخترانه، هدفون صورتی دخترانه، هدفون دخترانه عروسکی، هدفن دخترانه گربه ای، هدفون دخترانه تک شاخ، هدفون دخترانه گوش دار، هدفون رنگی دخترانه، هدفون قرمز دخترانه، هدفون گربه ای دخترانه، هدفون دخترانه صورتی، هدفون دخترانه سفید، هدفون مشکی دخترانه، هدفون ساده دخترانه، هدفون دخترانه بنفش و…… را می توان از انواع هدفن دخترانه نامید.

هدفون دخترانه نمونه ای از هدست بلوتوث دخترانه دیگری را هم می‌توان برای بازار هدف این مدل هدست بلوتوث ها در نظر گرفت، که علاوه بر رنگ و طراحی، برای استفاده در ورزش، مسافرت و یا برای استفاده در شرایط که دستان شما مشغول کار باشد مناسب است. به عنوان مثال هدفون میکروفون دار دخترانه یا هدفن دخترانه مشکی را می توان در خرید هدفون دخترانه در نظر گرفت. عکس هدفون دخترانه مشکی (هدفون دخترانه سیاه) را می توانید در زیر ببینید. انواع هدفون بچه گانه
سبد تخفیفی داتیس مارت

  تا50%تخفیف

  داتیس مارت سبدهای تخفیفی ویژه ای را برای شما    همکاران در نظر گرفته است که با خرید آنها می توانید تا 50% در خرید های عمده خود صرفه جویی کنید.

انواع هدفون دخترانه عبارتند از:

 1. هدفون‌ جدید دخترانه با طراحی‌های رنگی و جذاب، که برای استفاده در مسافرت، ورزش و روزمرگی مناسب هستند. هدفون خرگوشی دخترانه، انواع هدفون دخترانه بی سیم، انواع هدفون دخترانه بلوتوثی، هدست دخترانه فانتزی و ….. را می توان در این دسته بندی قرار داد.
 2. هدفون‌ بی سیم دخترانه با الهام از اشکال حیوانات: هدفون دخترانه فانتزی با طراحی بسیار جذاب از حیوانات دوست داشتنی در بازار موجود است به عنوان مثال: هدفون دخترانه خرگوشی، هدفون عروسکی دخترانه، هدفون دخترانه گوش دار، هدفون تک شاخ دخترانه، هدفون گوش دار دخترانه، هدفون گربه ای دخترانه، هدفن دخترانه خرگوشی و ….. را می توان در این دسته قرار داد. البته رنگ‌بندی‌های متفاوتی برای هد فون دخترانه وجود دارد از این بین می توان هدفون دخترانه طلایی، هدفون دخترانه مشکی، هدفون دخترانه صورتی، هدفون سفید دخترانه، هدفون قرمز دخترانه، هدفون صورتی دخترانه، هدفون دخترانه سیاه، هدفون دخترانه سفید و…… نام برد. قیمت هدفون دخترانه فانتزی با طراحی‌های مختلف که مناسب برای استفاده در خانه، مدرسه و یا مکان‌های عمومی هستند.
 3. هدفون دخترانه با قیمت ارزان: هر چند قیمت هدفون دخترانه یکی از پارامتر های اصلی در انتخاب مدل هدفن دخترانه است، ولی عموما در انتخاب هد فون دخترانه بیشترین ملاک به طراحی و شکل ظاهری بر می گردد. شما می توانید انواع عکس هدفون دخترانه به همراه قیمت هدفون دخترانه عروسکی را در پخش عمده لوازم جانبی موبایل داتیس مارت بیابید.
 4. هدفون‌های ارگونومیک دخترانه: در انتخاب هدفن بچه گانه دخترانه به راحتی و عدم احساس خستگی و گوش درد دقت کنید. از بین انواع هدفون دخترانه بلوتوث دخترانه ای را انتخاب کنید که برای جلوگیری از خستگی و درد گردن و گوش طراحی شده‌اند و معمولا دارای پد گوش نرم و بند گردنی هستند.
 5. هدفون‌ دخترانه با میکروفون: قیمت هدفون دخترانه فانتزی با میکروفن عموما بالاتر از قیمت هدفون دخترانه ارزان است پس با انتخاب هدفون میکروفن دار دخترانه علاوه بر شنیدن موسیقی، در استفاده از تماس‌های تلفنی و کنفرانس‌های ویدئویی بهره ببرید.
 6. هدفون‌ دخترانه هوشمند : قیمت هدفن دخترانه با امکانات خاص مثل کنترل لمسی، شارژ سریع و بلوتوث 5.0، که به عنوان هدفون‌های پیشرفته و جدید به بازار عرضه می‌شوند بالا تر از هدفون دخترانه ساده هستند. پس در قیمت هدفون خرگوشی دخترانه (قیمت هدفون فانتزی دخترانه) باید به مشخصات فنی بلوتوث دخترانه توجه کرد.

هدفون دخترانه دارای تنوع بسیار زیادی هستند و می‌توان به چندین دسته دیگر اشاره کرد که عبارتند از:

 • هدفون دخترانه دارای تنوع بسیار زیادی هستند و می‌توان به چندین دسته دیگر اشاره کرد که عبارتند از:

  • هدفون‌ بلوتوثی دخترانه : هدفون بلوتوثی دخترانه زیر دسته هدفون دخترانه است و بر عکس هدفن دخترانه ساده به دلیل عدم وجود کابل، برای استفاده در ورزش و فعالیت‌های بیرون از خانه مناسب هستند.
  • هدفون‌ فانتزی دخترانه ضد آب: این هدفون‌ها برای استفاده در استخر، ساحل و فعالیت‌های آبی دیگر ساخته شده‌اند. قیمت هدفون بی سیم دخترانه ضد آب بسیار بالاتر از قیمت هدفون بچه گانه دخترانه است. هرچند نمی توان این پارامتر را از روی عکس هدفن دخترانه تشخیص داد ولی می توان بر اساس قیمت انواع هدفون دخترانه به خاص بودن هدفون بیسیم دخترانه پی برد.
هدفون دخترامه تک شاخ هدفون دخترانه ساده هدفون دخترانه گربه ای رقص نور

 

 • هدفون‌های گوشی: این نوع هدفون‌ها به صورت مستقیم به گوشی متصل می‌شوند و برای استفاده در تماس‌های تلفنی و گوش دادن به موسیقی در مسیر مناسب هستند.
 • هدفون‌های با سیم: هدفون سیم دار دخترانه بر عکس هندزفری بی سیم دخترانه با کابل به دستگاه متصل می‌شوند و برای استفاده در محیط‌هایی که نیاز به کیفیت بالاتر صدا دارند، مناسب هستند.
 • هدفون‌ دخترانه با کیفیت بالا: هدفون بلوتوثی دخترانه با کیفیت بالا برای گوش دادن به موسیقی با کیفیت زیاد و با سطح صدای خوبی طراحی شده‌اند. عموما هدفون دخترانه با قیمت بالاتر کیفیت بیشتری نسبت به قیمت هدفون ارزان دخترانه دارد .پس در انتخاب قیمت هدفن بلوتوثی دخترانه دقت کنید.
 • هدفون‌های طراحی شده برای ورزش: این هدفون‌ها برای استفاده در ورزش‌هایی مانند دویدن و تمرین‌های ورزشی دیگر طراحی شده‌اند. عموما هدفون بیسیم دخترانه را به دلیل نداشتن کابل مزاحم می توان به عنوان بهترین هدفون دخترانه برای ورزش در نظر گرفت. البته هدفون دخترانه جدید با قابلیت های ویژه ای مخصوص ورزش طراحی شده اند که با توجه به عکس هدفون دخترانه فانتزی با قیمت عالی می توانید از پخش عمده کامپیوتر داتیس مارت انتخاب کنید.
 • هدفن دخترانه مخصوص موبایل: در خرید هدفون دخترانه می توان هدفون بلوتوث دخترانه ای را تهیه کرد که برای استفاده در تماس‌های تلفنی و گوش دادن به موسیقی از طریق موبایل طراحی شده اند.
هدفون دخترانه مشکی هدفون دخترانه قرمز عکس هدفون دخترانه هدیه

قیمت هدفون دخترانه

قیمت هدفون‌ دخترانه (قیمت هدفون دخترانه مشکی یا قیمت هدفون دخترانه صورتی) بستگی به برند، کیفیت صدا، ویژگی‌های اضافی و سایر عوامل دارد. قیمت هدفون‌ دخترانه در بازار با اختلاف زیادی عرضه می‌شوند. هدفون‌های معمولی با کیفیت صدای متوسط معمولا با قیمتی بین 200هزار تومان تا 500هزار تومان در دسترس هستند. اما هدفون‌های با کیفیت صدای بالا، ویژگی‌های اضافی مانند نورپردازی، میکروفون، اتصال بی‌سیم، صدای فراگیر و غیره با قیمت بالاتری به فروش می‌رسند، قیمت این نوع هدفون‌ها می‌تواند بین  800 هزار تومان تا 2 میلیون تومان یا بیشتر نیز باشد. لذا برای خرید هدفون دخترانه، بهتر است ابتدا نیاز خود را به وضوح مشخص کنید و سپس عکس های هدفون دخترانه را با هم مقایسه کرده و با توجه به بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

البته تقاضای بازار نیز روی قیمت هدفون دخترانه تاثیر دارد. به عنوان مثال می توان برخی از رنگ بندی های خاص را در بازار با قیمت های بیشتری پیدا کرد. در بسیاری از مدل ها قیمت هدفون دخترانه صورتی با قیمت هدفون دخترانه مشکی نفاوت دارد. این تفاوت می تواند در برند هم باشد قیمت هدفون دخترانه سامسونگ با قبمت هدفون دخترانه خرگوشی عموما اختلاف دارد. در قیمت‌های پایین‌تر، معمولاً هدفون‌ دخترانه بچه گانه با کیفیت ساخت پایین‌تر و ویژگی‌های محدودتر یافت می‌شود، در حالی که در قیمت‌های بالاتر، هدفون‌های با کیفیت و ویژگی‌های پیشرفته تری مانند نویز کنسلینگ، بلوتوث، قابلیت کنترل لمسی و یا صدای باس قدرتمند قابل دسترسی است. در هر صورت، برای خرید هدفون دخترانه (هندزفری بچه گانه دخترانه)، بهتر است ابتدا ویژگی‌های مورد نیاز و بودجه خود را مشخص کنید و پس از آن، با تحقیق در مورد محصولات مختلف، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

اقلام همراه هدفون دخترانه

بسته به نوع هدفون دخترانه و شرکت سازنده، ممکن است اقلام همراه هدفون‌ دخترانه متفاوت باشد، اما برخی از اقلام معمولاً همراه انواع هدفون دخترانه شامل موارد زیر می‌شوند:

 

 • 1- کابل صوتی: برخی از هدفون‌های دخترانه همراه با کابل aux هستند که به کاربر اجازه می‌دهد تا هدفون خود را به دستگاه صوتی متصل کند. عموما هدفن دخترانه جدید این کابل را همراه خود دارند.
 • 2- کیف حمل: برخی از هدفون‌های دخترانه (هد فن دخترانه) همراه با کیف حمل هستند که به کاربر اجازه می‌دهد تا هدفون خود را به راحتی و با امنیت بیشتری نگهداری کند.

 • 3- راهنمای استفاده: اغلب سفارش هدفون دخترانه همراه با راهنمای استفاده می باشد که به کاربر اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده، نگهداری هدفون دخترانه را ارائه می‌دهد.
 • 4- کابل شارژ: برخی از هدفون‌های دخترانه برای شارژ شدن، نیاز به کابل شارژ دارند که معمولاً همراه با هدفون ارائه می‌شود. در نظر داشته باشید که هدفون باسیم دخترانه نیاز به کابل شارژ ندارد. همچنین کابل شارژ هدفون اپل دخترانه با هدفون سامسونگ دخترانه متفاوت است.
 • 5- پد گوشی: برخی از هدفون‌های دخترانه همراه با پد گوشی می‌آیند که به کاربر اجازه می‌دهد تا هدفون را راحت‌تر و با راحتی بیشتری بر روی گوش‌های خود قرار دهد.

عکس هدفون دخترانه

یکی از راه های انتخاب سریع و آسان هدفون دخترانه انتخاب از روی عکس هدفون دخترانه فانتزی با قیمت می باشد. برای داشتن عکس هدفون دخترانه می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 1. جستجو در اینترنت: می‌توانید با جستجو در موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل، بینگ و یا یاهو عکس‌ هدفون دخترانه صورتی، عکس هدفون دخترانه قرمز، عکس هدست دخترانه، عکس هدفون دخترانه ساده، عکس دخترانه با هدفون، عکس هدفون بی سیم دخترانه و یا عکس هدفون فانتزی دخترانه را پیدا کنید.
 2. سایت‌های خرید آنلاین: بسیاری از سایت‌های خرید آنلاین از جمله داتیس مارت و…، عکس‌های متعددی از هدفون‌های دخترانه در دسته بندی مخصوص خود دارند که می‌توانید از آن‌ها برای دیدن عکس هدفون دخترانه استفاده کنید. در این حالت می توانید قیمت هدفن دخترانه دیجی کالا، هدفون فانتزی دخترانه دیجی کالا و در نهایت قیمت هدفون دخترانه دیجی کالا ارزان را بیابید.
 3. صفحات رسمی شرکت سازنده: شرکت‌های سازنده هدفون‌های دخترانه برای معرفی محصولات خود عکس‌ هدفون دخترانه را در صفحات رسمی خود و یا در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت خود قرار می‌دهند که می‌توانید از آن‌ها برای دیدن عکس هدفون دخترانه استفاده کنید.
 4. مغازه‌های فروش لوازم الکترونیک: در صورتی که در شهر خود مغازه‌های فروش لوازم الکترونیک مانند مغازه‌های خرید هدفون یا موبایل فروشی دارید، می‌توانید به آن‌ها سر بزنید و از هدفون‌های دخترانه موجود در فروشگاه عکس بگیرید.
خرید هدفون دخترانه

در این بین داتیس مارت کلکسیونی از عکس هدفون دخترانه را جمع آوری کرده که در زیر به شما نمایش می دهیم.

 

هدفون دخترانه از برند Awei باکیفیت در زیر آمده است

برای رسیدن به بهترین هدفون با قیمت مناسب در سال 1402 می توانید مقاله” راهنمای خرید بهترین هدفون در سال 1402” را بخوانید.

ارسال نظر
 • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
 • - لطفا فارسی بنویسید.
 • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
 • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد